Drwal – Pilarz

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech w zawodzie:

Miejsce pracy :Singen

Praca od zaraz

Zakres obowiązków:

– Usługi leśne i pilarskie, w tym: prace porządkowe w lesie, cięcie drzew / gałęzi

Wymagane:

– doświadczenie na stanowisku pilarza i drwala (pomocnika drwala)

– min. podstawowa znajomość języka niemieckiego

– prawo jazdy kat. B, własny samochód nie jest konieczny

Pracodawca oferuje:

– umowa o pracę na niemieckich warunkach, pełne świadczenia socjalne

– wynagrodzenie : 11,80euro brutto/ godz w okresie próbnym( możliwość przepracowania w m-cu 170- 220 rbg – uzależnione od warunków pogodowych)

– pracodawca organizuje i dopłaca do zakwaterowania

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 16.10.2017
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe