Elektromechanik samochodowy

SOCPOL jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 5499) z wieloletnim doświadczeniem na rynku europejskim. Oferujemy zatrudnienie i umowę o pracę na angielskich warunkach.

Poszukujemy i zapraszamy chętnych do pracy, oferując zatrudnienie w zawodzie:

Siedziba firmy : Bolton

Zadania

wykonywanie prac u klienta, zgodnie ze zleceniem

montaż alarmów, centralnych zamków, lodówek , bagażników, haków holowniczych, sygnalizatorów cofania itp.

Wymagane:

min 5 letnie udokumentowane doświadczenie w elektromechanice pojazdowej

wysoki poziom kultury osobistej

prawo jazdy kat. B

znajomość j angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1)

Firma oferuje:

umowa o prace na warunkach angielskich na czas nieokreślony

wynagrodzenie : 23000 -25000 / rocznie

wymiar czasu pracy : 40 h/ tydzień

gwarantowany dostęp do opieki medycznej i świadczsocjalnych

urlop 28 dni /rok

samochód firmowy typu Van , telefon komórkowy, karta paliwowa, uniform firmowy, odzież i obuwie robocze

Zainteresowane osoby, które spełniają warunki oferty, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem,

w j angielskim z dobrze rozpisanym doświadczeniem zawodowym.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Wielka Brytania
  • Data wystawienia: 12.02.2017
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: AS01/02/17
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe