Elektry - Zespół 2-3 osobowy (bez znajomości j niemieckiego)

Agencja Pracy Socpol – Jobs jest agencją pośrednictwa pracy (cert.15794).
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:
Elektryk
Mile widziany zespół 2-3 osobowy
Praca od zaraz
Miejsce pracy – Blieskaste
Wymagania:
– doświadczenie zawodowe;
wykształcenie kierunkowe;
– uprawnienia SEP;
– język niemiecki nie jest wymagany
– prawo jazdy kategorii B i własny samochód(jeden w zespole)
Obowiązki:
– montaż instalacji elektrycznych;
podłączanie urządzeń elektrycznych, oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych
Oferta:
– wynagrodzenie 10, 0 Euro netto/h
– umowa na warunkach niemieckich
– zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
Informacje dodatkowe:
Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie
Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)
  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 17.07.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: ab2/01/07/17
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe