Elektryk - budowa szaf rozdzielczych - Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Posiadamy Certyfikat Marszałka Województwa Dolnośląskiego o  nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY DLA NASZEGO ZAUFANEGO PARTNERA W NIEMCZECH KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY
MONTER SZAF STEROWNICZYCH
Miejsce pracy: 73430 Aalen  i inne  różne miejscowości
Numer ref.: 2L-HS-DE

Oferujemy:
•Umowę o pracę na czas nieokreślony
•DŁUGOTERMINOWE ZATRUDNIENIE
•Zatrudnienie na pełny etat
•Miesięczne wynagrodzenie netto ok. 2100 euro/etat  plus ewentualne nadgodziny
•Brak konta czasu pracy
•Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne, pokoje jednoosobowe
•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
•Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
•Zatrudnienie u pracodawcy wyróżnionego w konkursie dla najlepszych pracodawców w Niemczech
•Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej  z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

Obowiązki:
•Montaż i serwisowanie szaf rozdzielczych
•Montaż okablowania w szafach rozdzielczych i sterowniczych
•Montaż podzespołów technicznych jak wentyle, sensory, czujniki temperatury.
•Usuwanie bieżących usterek
•Znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy wg schematów technicznych
•Sprawdzanie i rozwiązywanie problemów z instalacjami elektrycznymi i sterownikami

Wymagania:
•Wykształcenie kierunkowe mile widziane
•Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
•Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
•Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Sposób aplikowania:
Aplikacje prosimy wysyłać na wskazany adres e-mail: elektryk@koncepcja.eu
AGENCJA PRACY KONCEPCJA
UL.PODWALE 62/2
50-010 WROCŁAW
  • Agencja Pracy Koncepcja
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 28.11.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak