Elektryk ds Utrzymania Ruchu

Agencja Pracy SOCPOL (cert.15794) dla współpracującej Firmy, poszukuje kandydatdo pracy w Anglii na stanowisku :

Miejsce pracy: Zakłady recyklingu – Northamptonshire Bedfordshire

Praca od zaraz

Zadania:

– opracowanie i realizacja planów konserwacji

– kontrola urządzeń zgodnie z harmonogramem w zakładach recyklingu

– bieżące monitorowanie urządzeń oraz systemów zasilania elektrycznego

– dbałość w zakresie zabezpieczenia materiałowego części i wyposażenia elektrycznego

– nadzór nad zespołem monterów – inicjowanie zadań

– dbałość w zakresie bezpieczeństwa pracy własnej jak i podległego zespołu

Wymagane:

– wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym lub elektromechanicznym

– uprawnienia SEP pow. 1 KV

– min. 5 letnie doświadczenie w utrzymaniu ruchu (silniki, przenośniki, prasy, systemów wentylacji)

– znajomość technologii spawania, montażu części mechanicznych

– dobra znajomość rysunku, schematów elektrycznych

– dobra znajomość j angielskiego ( min. B2)

Firma oferuje:

– umowa o prace na czas nieokreślony na angielskich warunkach

– wynagrodzenie w okresie próbnym (12 tygodni ): 10,0 GBP/ godz.

– normowany czas pracy : 40 rbg/ tydzień

– możliwość nadgodzin

– urlop, świadczenia pracownicze, zgodnie z angielskimi regulacjami

– samochód służbowy

– organizacje zakwaterowania

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Wielka Brytania
  • Data wystawienia: 20.07.2017
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Średnie zawodowe