Elektryk / Elektromonter

Agencja Pracy Socpol-Jobs jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794), obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko:

Zadania:

– instalacje elektryczne w domach/mieszkaniach

– instalacje przemysłowe

Wymagane:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego

– ukończone wykształcenie na kierunku elektryk lub pokrewne wieloletnie doświadczenie w zawodzie

– prawo jazdy B + samochód (pożądane)

– absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy

– uprawnienia do pracy przy urządzeniach elektrycznych (np. SEP)

Oferujemy:

– umowa o prace na niemieckich warunkach

Wynagrodzenie:

Stawka za godzinę 14,0 € brutto Dodatkowo dieta za godzinę 5,50 € netto.

Premia po przepracowanym okresie 6 m-cy  w wys. 1000,0 € brutto oraz po 12 m-cach 1000,0 € brutto

– opłacone zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w j. niemieckim na adres mailowy:agencja@socpol.pl ,

z załączeniem klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 24.07.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe