Elektryk samochodowy

Agencja Pracy SOCPOL- JOBS (cert.15794) w imieniu angielskiego pracodawcy oferuje pracę w zawodzie :

Miejsce pracy: Westhoughton

Opis stanowiska:

- diagnostyka pojazdów

- prowadzenie prac montażowych , naprawczych (wiązek przewodów, wyposażenia elektrycznego pojazdów)

- praca zgodna ze standardami firmy i wymogami BHP

Wymagania:

- Umiejętność posługiwania osprzętem do diagnostyki pojazdów

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- wykształcenie techniczne (preferowane kierunkowe)

- minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

- wynagrodzenie 10,0 - 12,0 GBP / godzinę (na starcie)

- umowa o prace na czas nieokreślony na warunkach angielskich

- możliwość pracy w nadgodzinach

- norm. czas pracy: 40 godz/ tydzień

- organizację zakwaterowania

Prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Anglia
  • Data wystawienia: 10.04.2018
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Średnie zawodowe