Elektryk samochodowy

Agencja  Socpol HR ( cert. 23912) dla pracodawcy holenderskiego poszukuje pracowników   w zawodzie:

Miejsce pracy:  Nijmegen

Zadania

– Instalacje systemów alarmowych (SCM) , systemy rejestracji, czujniki parkowania, systemy kamer i inne

Wymagane:

– min 5 letnie doświadczenie jako elektryk samochodowy

– doświadczenie w montażu  i uruchamianiu systemów alarmowych, kamer, czujników

– prawo jazdy, własny samochód oraz podstawowe ręczne narzędzia

–znajomość j. angielskiego  na poziomie  dobrym komunikatywnym

- znajomość dokumentacji technicznej - montażowej

Firma oferuje:

– umowę o pracę na holenderskich warunkach
– wynagrodzenie : 550 Euro netto/  tydzień przy 40,0 rbg

– pracodawca organizuje i  opłaca zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  w j angielskim , z załączeniem klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „Socpol HR” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 08.01.2021
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: D/05/01/2021
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Średnie zawodowe