Fryzjer/Fryzjerka (Berlin)

Agencja Pracy SOCPOL JOBS  (cert.15794)poszukuje kandydatów/ ki do pracy w zawodzie:

Fryzjer /Fryzjerka

Miejsce pracy: Salon fryzjerski w Berlinie

Obowiązki:

- Realizacja zadań fryzjera damsko/męskiego

- Obsługa kasy fiskalnej

- Dbanie o czystość miejsca pracy

- Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe

- Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok

- Dobra znajomość języka niemieckiego

- Znajomość obsługi kasy fiskalnej mile widziana

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

- Punktualność, samodzielność, dokładność

- Zadbany wygląd, miła aparycja

Pracodawca oferuje:

·Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·Wynagrodzenie miesięczne brutto od 1650 do 1750 euro (w zależności od kwalifikacji)

·Dodatkowo dzienny napiwek netto, min. 20 euro (min. 420 euro miesięcznie netto)

·Dodatkowo Premia miesiączna uznaniowa od 50 do 150 euro

- Zakwaterowanie organizuje pracodawca

Prosimy o ujęcie w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 08.01.2018
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Pch/03/10/17
  • Min. doświadczenie: do 1 roku
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe