Hydraulik (Holandia)

Agencja Pracy Socpol HR (cert.23912) poszukuj kandydatów do pracy na terenie Holandii na stanowisko:

Hydraulik - Instalator

Mile widziane zespoły 2 - osobowe

Miejsce pracy : Amsterdam i inne lokalizacje

Zakres obowiązków:

- biały montaż
- montaż instalacji grzewczych
- wymiana instalacji lub montaż nowej

Wymagane:

- znajomość rysunku technicznego, schematów
- samodzielność – duże doświadczenie
- komunikatywna znajomość j  angielskiego
- własny środek transportu

Firma oferuje:

- umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
- wynagrodzenie : 575,0 Euro netto/ tydzień przy 40 rbg
- zakwaterowanie opłacane jest przez pracodawcę

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w j  angielskim oraz umieszczenie na CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol HR jako administratora danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do potencjalnych pracodawców. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 24.02.2021
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: D06/02/21
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe