Hydraulik – instalator

Agencja Pracy Socpol- Jobs (cert. 15794)poszukuj kandydatów do pracy na terenie Niemiec na stanowisko:
 Hydraulik – Instalator

Firma oferuje:
– umowę o pracę z pracodawcą niemieckim
– wynagrodzenie 14,50 Euro brutto/h
– dieta w wysokości 6,20 Euro netto/h

  • premia po przepracowanym okresie 6 m-cy 1000,0 Euro brutto oraz po  okresie pracy 12 m-cy w wysokości 1000,0 Euro brutto
    – możliwość nadgodzin
    – zakwaterowanie opłacane jest przez pracodawcę

Zakres obowiązków:
– biały montaż
– montaż kotłów, wentylacji
– montaż instalacji grzewczych
– wymiana instalacji lub montaż nowej

Wymagane:
– min wykształcenie zawodowe
– znajomość rysunku technicznego, schematów
– samodzielność – duże doświadczenie
– dokumenty potwierdzające kwalifikacje, uprawnienia
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– własny środek transportu

CV prosimy przesyłać na adres: agencja@socpol.pl

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
“Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego jak i następnych procesów rekrutacji.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 19.06.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe