Hydraulik- Monter Instalacji Sanitarnych

Agencja Pracy Socpol - Jobs (cert. 15794) jest agencją pośrednictwa pracy
Obecnie dla partnera ze Szwajcarii poszukujemy pracowników na stanowisko:

Hydraulik

Miejsce pracy – Kiental , Bern

Wymagane:

- znajomość systemów Geberit

- doświadczenie w montażu wod-kan

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:

– kompleksowe prace instalacyjne, systemy grzewcze, sanitarne , wod-kan

- biały montaż

Oferta:

– umowa na warunkach szwajcarskich,

– wynagrodzenie: 32,0 -  35,0 CHF brutto / godz + 12,0 CHF netto dieta/ dzień pracy

– pracodawca organizuje zakwaterowanie

- nadgodziny

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Szwajcaria
  • Data wystawienia: 14.11.2019
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 32 - 35 Fr
  • Numer referencyjny: PAG/01/09/19
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe