Kelner/ka

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) dla współpracującej firmy, poszukuje kandydata do pracy w Niemczech na stanowisko :

Kelner/ka

Miejsce pracy: Fichtelberg

– Niemiecka umowa o pracę  na czas okreslony

– Wynagrodzenie :  11,0 Euro brutto/godz + dieta 24,0 Euro netto/dzień pracy

– Zakwaterowanie  bezpłatne

Zadania:

serwowanie posiłków, napojów, sprzątanie stołów

 Wymagane:

dobra , komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1/B2)

wysoka kultura osobista, dbałość o własny wygląd

zawodowe doświadczenie

Prosimy o ujęcie w CV:

 “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 07.08.2019
  • Kategoria: Katering / Gastronomia
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Hrk/01/06/19
  • Min. wykształcenie: Średnie