Kelner/ka

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) dla współpracującej firmy, poszukuje  do pracy w Niemczech na stanowisko :

Kelner/ka

Restauracja w Hotelu 3*** w OBERHOF lub OBERWIESENTHAL

- 11 € brutto / godzinę + opłacone zakwaterowanie

- za każdy przepracowany dzień 24 € diety żywieniowej

Restauracja w Hotelu 4**** w WERDER (HAVEL)

Restauracja w Hotelu 3*** w LINTHE

Restauracja w Hotelu w COTTBUS

Restauracja w Hotelu w HOHEN NEUENDORF

Restauracja w Hotelu w LÖWENBERG

Zadania:

- przygotowanie lokalu do przyjęcia gości

- przyjmowanie zamówienia oraz dostarczanie zamówionych potraw

- przyjmowanie zapłaty oraz wydawanie reszty

Wymagane:

- doświadczenie zawodowe

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)

- wysoka kultura osobista

Prosimy o ujęcie w CV:

 “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 13.10.2019
  • Kategoria: Katering / Gastronomia
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: TK/01/10/19
  • Min. wykształcenie: Średnie