Kiel - zlecenie za 1370 EURO/mies. + premia za święta

Zlecenie nr 43497
Data: 12.03. - 12.05.2020
Miejscowość: 24107 Kiel
Stawka:  1370 EURO + PREMIA

Podopieczna (93 l., 55 kg) cierpi na zniedołężnienie starcze, ma zaburzenia równowagi i porusza się z rollatorem. Potrzebuje asekuracji w transferze, przebieraniu, kąpieli, pielęgnacji i w dziennych czynnościach. Zakupy raz w tygodniu są przywożone przez specjalny serwis. Seniorka poszukuje kogoś, kto będzie z nią rozmawiał. Dobrze by było gdyby Opiekunka była osobą wierzącą - Pani często rozmawia o Bogu, ale jako naukowiec jest zainteresowana wszystkimi aspektami życia.

Pani mieszka sama w mieszkaniu w centrum miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką i  internetem oraz rower do dyspozycji.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/ znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 18.02.2020
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 43497
  • Min. doświadczenie: Brak