Kierowca autobusu - Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

W związku z pozyskaniem nowych kontrahentów AP Koncepcja prowadzi nabór na stanowisko:
KIEROWCA AUTOBUSU LINII MIEJSKICH I PODMIEJSKICH

Miejsce pracy: Niemcy, różne miasta

Obowiązki:
•Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich
•Sprzedaż biletów
•Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
•Inne – charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:
•Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
•Prawo jazdy kat. D
•Niekaralność
•Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D

Oferujemy:
•Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Zatrudnienie na pełny etat plus ewentualne nadgodziny. Przy wybranych ofertach nie obowiązuje  konto czasu pracy - wynagrodzenie za nadgodziny wypłacane jest razem z miesięczną pensją
•Zakwaterowanie zawsze organizowane przez pracodawców. W zależności od oferty mieszkanie może być odpłatne lub opłacone przez pracodawcę
•Dodatkowe premie- w zależności od pracodawcy
•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
•Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
•Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej  z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

Sposób aplikowania:
Wysokość wynagrodzenia oraz wypłacanych diet a także cena mieszkania  jest uwarunkowana charakterystyką aktualnych ofert naszych zaufanych klientów.
Prosimy o kontakt w celu przedstawienia szczegółów!
Aplikacje prosimy wysyłać na wskazany adres e-mail.
AGENCJA PRACY KONCEPCJA
UL.PODWALE 62/2
50-010 WROCŁAW
Tel. 71 343 80 73
www.koncepcja.eu

  • Agencja Pracy Koncepcja
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 20.08.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak