Kierowca kat. C – Operator pompy Putzmeister

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierowckat. C – Operator pompy Putzmeister

Miejsce pracy:  okolice  Olpe

Zadania:

- Praca polega na transporcie ciężarówką i obsłudze pompy do betonu marki Putzmeister

- Bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie

- Obsługa pilotem rur doprowadzających beton

- Dopasowanie długości rur i węży

- Dbanie o czystość sprzętu, rur i przewodów (oczyszczanie z betonu)

- Ponadto konserwacja maszyny jak smarowanie przegubów itd

Wymagania:

- Doświadczenie nie jest wymagane lecz mile widziane

- Prawo jazdy kat. C i doświadczenie w tej kategorii. Najlepiej doświadczenie jako kierowca budowlany

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w sprawności i czystości

- Gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech na długi okres

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę oraz pełne świadczenia socjalne

- Stawka godzinna brutto  13,0 Euro/ godz.

- Podwyżka co 6 miesięcy o 0,50 euro/godz. do stawki :15,50 Euro/godz brutto

- Zakwaterowanie zapewnione i bezpłatne przez pierwszy miesiąc, po tym okresie do 300 euro miesięcznie

Prosimy o ujęcie w CV:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 12.02.2019
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Ph06/01/19
  • Min. doświadczenie: do 1 roku
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe