Kierowca kat. CE (Berlin)

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) poszukuje kandydatów do pracy w zawodzie :

Kierowca kat CE

Miejsce pracy : Berlin

Umowa na okres – od 2.11.2017 do 31.01.2018

Opis / Obowiązki:

- Transport będzie się odbywał ciężarówkami typu tandem (tj. przyczepą z przednią osią skrętną (Wechselbrücken, System BDF)

- Czas pracy: od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: (dzienna) od godz. 11 do 20 i (nocna) od godz. 2 do 11

- Praca polega na transporcie paczek w okresie świątecznym. Są to stałe trasy ok. 250 km dzienne po Berlinie

- Samodzielna wymiana przyczepy (nastąpi szkolenie)

Wymagania:

- Prawo jazdy klasy CE (95)

- Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE na przyczepie typu tandem mile widziane, ale nie konieczne (nastąpi szkolenie)

- Wystarczy słaba znajomość języka niemieckiego, przede wszystkim jeśli chodzi o słownictwo fachowe w zawodzie kierowcy

- Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy

Oferujemy:

- Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

- W ynagrodzenie : brutto: 2500 euro/m-c

- Dodatkowo dieta dzienna netto: 24 euro (w każdym dniu pracy, czyli ok. 500 euro miesięcznie)

- Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę (pokoje hotelowe bez kuchni)

Prosimy o ujęcie w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 24.10.2017
  • Kategoria: Transport / Spedycja / Dystrybucja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Pch/02/10/17