Kierowca kat. CE

Agencja Pracy SOCPOL (cert.15794), poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miesce pracy: Irlandia (południowa)

Zestaw - Cysterna - naczepa lub przyczepa do przewozu mleka

Zadania:

- obsługa farm i zlewni mleka

Wymagane od kandydatów:

- aktualne uprawnienia kierowcy kat. CE

- karta kierowcy

- znajomość j angielskiego na poziomie komunikatywnym

- doświadczenie min. 1 rok jako kierowca kat. CE

- niekaralność

Firma oferuje:

- umowa z pracodawcą irlandzkim na czas nieokreślony

- wynagrodzenie: 11,0 - 15,0 Euro brutto/godz

- wymiar czasu pracy : ok. 50 h/tydzień

- urlop wypoczynkowy 28 dni / rok

- pracodawca organizuje i opłaca mieszkanie

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Irlandia
  • Data wystawienia: 23.03.2017
  • Kategoria: Transport / Spedycja / Dystrybucja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 11 - 15 €
  • Numer referencyjny: AS06/03/17
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe