Kierowca kat.CE (Niemcy)

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) w imieniu niemieckiego pracodawcy poszukuje:

Kierowca kat. CE

Miejsce pracy : Borken, Dortmund , Heilbron , Erfurt

System pracy : pon.- piątek (max.dwa dni w trasie, ewentualny nocleg w hotelu)

Zadania:

transport pojemników z zużytym olejem

załadunek i rozładunek ciężarówki

opróżnianie pojemników z oleju i czyszczenie ich

prowadzenie dokumentacji

Wymagane:

ważne prawo jazdy kat. CE, kod 95,

wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego, gdyż będzie stała komunikacja z dyspozytorami i z klientami

zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników

samodzielność w wykonywaniu pracy

gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu lub na stałe

Firma oferuje:

umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

pracownik otrzyma kompleksowe szkolenie na stanowisku pracy

zarobki miesięczne netto ok. 2800 do 2950 euro (diety są już wliczone)

dzienna dieta netto: 12 i 24 euro

zakwaterowanie opłacane przez pierwsze 2 miesiące przez pracodawcę

Prosimy o przesłanie CV w j niemieckim oraz ujęcie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 01.08.2017
  • Kategoria: Transport / Spedycja / Dystrybucja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: PO01/08/17
  • Min. doświadczenie: do 1 roku
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe