Komisjoner art. drogeryjnych w Bergkirchen/Dachau

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner  art. drogeryjnych w Bergkirchen

Miejsce pracy: Bergkirchen ( zachodnie Niemcy )

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Obowiązki
- komisjonowaniu art. drogeryjnych za pomocą wózka elektrycznego i systemu głosowego (pick
   by voice
- znajomość liczebników w języku niemieckim do min. 100
- innych drobnych czynnościach magazynowych .

Wymagania
- chęć do pracy;
- mile widziane aktywne prawo jazdy.

NIE WYMAGAMY  DOŚWIADCZENIA!

 Oferujemy
- zarobki podstawowe ok. 1950 € brutto miesięcznie (12,50€ brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
- po okresie 9 miesięcy możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta;
- system pracy dwu zmianowy ( 5:00- 13:30, 7:00- 15:30)
- wymagane obuwie klasy S1 niskie
- pracę od poniedziałku do piątku (możliwa również praca w soboty) możliwa praca w godzinach nadliczbowych;
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach zatrudnienia;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 10.08.2022
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak