Komisjoner art. elektronicznych - także dla par!

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Buggingen

Obowiązki
- komisjonowanie art. elektronicznych,
- obsługa działu poczty,
- inne prace magazynowe.

Wymagania
- gotowość do wyjazdu do Niemiec,
- mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.
Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy
- zarobki ok. 1800 € brutto miesięcznie (11,50 € brutto/h),
- opiekę polskiego koordynatora,
- bezpłatny transport,
- niemiecką umowę o pracę,
- zakwaterowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Raik Scheffler Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679; UStIdNr. DE282579315 ogłaszająca rekrutację.
Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: info@lps.ag

  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 17.07.2020
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak