Komisjoner art. ogrodniczych - od zaraz!

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Komisjoner art. ogrodniczych
Miejsce pracy: Kolonia

Kolonia

Obowiązki

- zbieranie zamówień przy pomocy skanera na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu,
- rozładunek kontenerów,
- ogólne prace magazynowe.

Wymagania

- umiejętność obsługi wózków elektrycznych;
- chęć do pracy,
- dyspozycyjność do wyjazdu w terminie od zaraz.

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym,
- zarobki ok. 1950 € brutto miesięcznie (13,00 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie,
- możliwość uzyskania zaliczki po przepracowaniu 7 dni;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, dodatki za święta,
- możliwość darmowego wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji zamówień,
- opiekę polskiego koordynatora,
- bezpłatny transport,
- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 01.06.2023
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak