Komisjoner art. spożywczych, Erfurt, od 15.05.2023

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: komisjoner art. spożywczych

Miejsce pracy: Erfurt (środkowe Niemcy)

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- komisjonowanie artykułów spożywczych (musztardy, ketchupy itp. - opakowania zbiorcze po 5-7 kg) ze skanerem i wózkiem elektrycznym;
- układanie towarów na paletach;
- składanie plastikowych palet.

WYMAGANIA:

- chęć do pracy;
- gotowość do wyjazdu do Niemiec w dniu 14.05.2023
- mile widziane prawo jazdy kat. B. i uprawnienia na wózki elektryczne.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO I DOŚWIADCZENIA!

OFERUJEMY:

- zarobki ok. 1950 € brutto miesięcznie (13,00 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
- pracę od poniedziałku do piątku (możliwa również praca w soboty) w systemie zmianowym (przewidywana głownie II zmiana od 15:00 do 00:00);
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- firmowe zakwaterowanie;
- zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
- bezpłatny transport do pracy;
- możliwość uzyskania zaliczki po tygodniu  zatrudnienia;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
- opiekę polskiego koordynatora.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.
Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę podczas rekrutacji.
Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 71, 14532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Krzysztof Tobolski, Jirka Bol, Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679, UStIdNr. DE 282579315 ogłaszająca rekrutację.
Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: info@lps.ag
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 10.05.2023
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak