Komisjoner art. Spożywczych ok.Erfurt od 20.05.2024

  • Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.
  • Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko;
  • Komisjoner art. Spożywczych od zaraz! 20.05.2024

Obowiązki

  • Komisjonowanie art. Spożywczych typu: Sosy, Keczupy, Marynaty itp. (opakowania zbiorcze)
  • Inne drobne prace magazynowe;
  • Pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki;

Wymagania

  • Chęć do pracy;
  • Sprawność fizyczna;
  • Gotowość do wyjazdu do Niemiec od zaraz!;

Oferujemy

  • Zarobki ok. 2050€ brutto miesięcznie (13,50 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
  • Aplikuj
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 07.05.2024
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 1950 - 2050 €
  • Min. doświadczenie: do 1 roku