Komisjoner artykułów wielobranżowych k. Dortmundu

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Komisjoner artykułów wielobranżowych
Miejsce pracy: Bönen (okolice Dortmundu – Niemcy)

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:
- pakowanie i komisjonowanie artykułów odzieżowych, tekstylnych i wielobranżowych,
- poruszanie się małym wózkiem elektrycznym,
- zbieranie zamówień z poszczególnych alejek.

Wymagania:
- chęć do pracy,
- gotowość do wyjazdu do Niemiec,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Oferujemy:
- zarobki ok. 1550 € brutto miesięcznie,
- wysokie premie wydajnościowe (przy realizacji normy na poziomie 100%),
- opiekę polskiego koordynatora,
- bezpłatny transport,
- niemiecką umowę o pracę,
- zakwaterowanie,
- możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne.
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 10.08.2022
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak