Komisjoner karmy dla zwierząt w Münster

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: komisjoner karmy dla zwierząt
Miejsce pracy: Münster

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- komisjonowanie karmy dla zwierząt przy pomocy wózka elektrycznego i skanera;
- pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki;
- inne drobne prace magazynowe.

WYMAGANIA:

- chęć do pracy;
- gotowość do wyjazdu do Niemiec od 31.07.2022
- mile widziane prawo jazdy i doświadczenie przy obsłudze wózków elektrycznych niskiego składu.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

OFERUJEMY:

- zarobki ok. 1850 € brutto miesięcznie (11,50 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- firmowe zakwaterowanie;
- zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
- bezpłatny transport do pracy;
- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
- opiekę polskiego koordynatora.

- Pracownicy rekrutują pracowników
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 10.08.2022
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak