Komisjoner Książek i Płyt w Lipsku

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner

Obowiązki;

-komisjonowanie książek i płyt według listy;
pakowanie towaru;
inne drobne prace magazynowe.

Wymagania:

-chęć do pracy;
gotowość do wyjazdu do Niemiec;
mile widziane prawo jazdy kat. B.
NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORAZ DOŚWIADCZENIA!

Oferujemy:

-niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
zarobki ok. 1950 € brutto miesięcznie (13,00 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
możliwość uzyskania zaliczki po przepracowaniu 7 dni;
2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
opiekę polskiego koordynatora;
bezpłatny transport;
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.

-Niniejsze ogłoszenie jest ofertą Pracy Tymczasowej.

  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 03.10.2023
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak