Komisjoner Lehrte

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Lehrte, okolice Hanower
Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Obowiązki:
- Kompletacja zamówień za pomocą szybkich wózków i skanera
- Pakowanie z użyciem skanera
- Załadunek za pomocą masztu przedniego i pchającego oraz mrówki załadowczej wraz ze skanerem

Wymagania:
- uprawnienia na wózek widłowy
- badania G25 (możliwość wykonania badań na terenie Niemiec)
- chęć do pracy
- mile widziane aktywne prawo jazdy.
- gotowość do wyjazdu do Niemiec od 19.03.2023

Oferujemy
- zarobki podstawowe ok. 1900 - 2300 € brutto miesięcznie ( Pracownik logistyki
Do 31.03.2023 – 12,63€ Brutto/h ,Od 01.04.2023 – 13,00€ Brutto/h
Pracownik logistyki/operator wózka widłowego:
Do 31.03.2023 – 13,50€ Brutto/h , Od 01.04.2023 – 14,60€ Brutto/h)
- zakwaterowanie i dojazd do pracy
- system pracy dwuzmianowy (zmiana poranna i popołudniowa)
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym
- możliwość uzyskania zaliczki po 7 dniach zatrudnienia
- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta
- opiekę polskiego koordynatora

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 14.03.2023
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak