Komisjonowanie art. drogeryjnych w ok.Bürstadt

  • Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!
  • Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
  • Komisjoner art. drogeryjnych

Obowiązki

  • Komisjonowanie art. drogeryjnych za pomocą wózka elektrycznego i systemu głosowego (pick by voice);
  • Znajomość liczebników w języku niemieckim do min. 100;
  • Inne drobne czynności magazynowe.

Wymagania

  • Chęć do pracy:
  • Mile widziane aktywne prawo jazdy.

Oferujemy

  • Zarobki podstawowe ok. 2150 € brutto miesięcznie (13,80€ brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
  • Aplikuj
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 07.05.2024
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 2050 - 2150 €
  • Min. doświadczenie: Brak