Komisjonowanie/rozładunek/załadunek palet Zeithain.

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego w ok.Zeithain

Obowiązki:
-Załadunek i rozładunek palet;
-Poruszanie się wózkiem elektrycznym;
-Przetransportowanie palet z zamówieniem w wewnątrz magazynu przy pomocy skanera bądź tabletu;

Wymagania:
-Uprawnienia na wózki widłowe;
-Chęć do pracy;
-Gotowość do wyjazdu do Niemiec od 19.11.2023;
-Mile widziane prawo jazdy kat.B;

Oferujemy:
-Zarobki ok.2050€ brutto miesięcznie (13€ brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
-Niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
-Możliwość nadgodzin; -Bezpłatny transport do pracy;
-2 dni płatnego urlopu za każdy pełny miesiąc, dodatki za święta;
-Opiekę polskiego koordynatora;
-Zwrot kosztów za dojazd do Niemiec 50€;

Niniejsze ogłaszenie jest ofertą Pracy Tymczasowej

  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 10.11.2023
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak