Lakiernik ( Anglia )

Agencja Pracy Socpol- Jobs ( cert. 15794) jest agencją pośrednictwa pracy. Obecnie dla partnera z Anglii poszukujemy pracownika na stanowisko:

Lakiernik

miejsca pracy: Norfolk

Wymagane:

komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

min. roczne doświadczenie w lakierowaniu natryskowym

– umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych, radzenia sobie z doborem kolorów i konsystencji lakierów

– staranność i dbałość o jakość pracy

-umiejętność samodzielnej pracy i pod presją czasu

Obowiązki:

warsztatowe lakierowanie natryskowe oraz polerowanie detali

Oferta:

umowę na angielskich warunkach,

wynagrodzenie : 10,0- 13 GBP/h

normowany czas pracy : 40 h/ tydzień, 5 dni w tygodniu

4 tygodnie urlopu rocznie

organizacja zakwaterowania

Informacje dodatkowe:

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim, z dobrze opisanym doświadczeniem

zawodowym (materiały, technologie, wykonywane elementy)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi

kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Wielka Brytania
  • Data wystawienia: 23.06.2017
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe