Lakiernik jachtów

Agencja Pracy SOCPOL - JOBS (cert.15794 ) poszukuje  chętnych do pracy w Anglii, oferując zatrudnienie w zawodzie:

Siedziba firmy : Liverpool

Zadania:
– lakierowanie natryskowe łodzi i jachtów

Wymagane:
– min 1 roczne doświadczenie w lakierowaniu samochodów lub jachtów
– znajomość j angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:
– umowa o prace na warunkach angielskich na czas nieokreślony
– wynagrodzenie : 9,50- 10,50 + 1,0 GBP/ h bonus (w okresie próbnym)
- duża ilość nadgodzin
– wymiar czasu pracy : 40,5 h/ tydzień
– gwarantowany dostęp do opieki medycznej i świadczeń socjalnych
– urlop 28 dni /rok

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem,
w j angielskim z dobrze rozpisanym doświadczeniem zawodowym.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Anglia
  • Data wystawienia: 11.08.2018
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Średnie zawodowe