Lakiernik

Agencja Pracy Socpol Jobs ( cert. 15794) poszukuje pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko:

Lakiernik

Miejsce pracy: Lipsk

Wymagania

•  doświadczenie przy lakierowaniu  natryskowym
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dokładność
• Min. komunikatywna znajomość j niemieckiego lub angielskiego
• Własny samochód do wyjazdu, mile widziany

Obowiązki

• Lakierowanie wagonów tramwajowych

Oferujemy

• Umowa na warunkach niemieckich
• Wynagrodzenie: 12,0  Euro brutto/ godz. + 40,0 Euro diety netto /dzień pracy
• Możliwość nadgodzin
• Pracodawca organizuje  zakwaterowanie

Prosimy o umieszczenie na CV poniższej klauzuli;
 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”
  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 01.10.2018
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: TK/06/10/18
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe