Lakiernik przemysłowy

SOCPOL – Jobs, Agencja Pracy ( cert. 15794) oferuje pracę w zawodzie:

Miejsce pracy: Erfurt

Obowiązki:
Lakierowanie elementów stalowych

Wymagania:
min. 2 lata doświadczenia jako lakiernik ,
umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dokładność,
min. podstawowa znajomość niemieckiego
własny samochód do wyjazdu

Oferta pracodawcy:
umowa na warunkach niemieckich,
wynagrodzenie: 16,0 Euro brutto/godz + 10,20 Euro netto/dzień
możliwość nadgodzin,
pracodawca organizuje i opłaca mieszkanie

Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV z załączeniem klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 14.07.2017
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Dr02/07/17
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe