Lakiernik samochodowy

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert. 15794) oferuje pracę w Anglii w zawodzie:

 Miejsce pracy: Devon

Praca od zaraz

Zadania:

- przygotowanie części oraz pojazdu do lakierowania (szpachlowanie, szlifowanie, lakierowanie, polerowanie)

Wymagane:

- min 5 letnie doświadczenie w zawodzie w tym, doświadczenie w lakierowaniu farbami wodnymi

- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

- ogólna znajomość mechaniki pojazdowej

Firma oferuje:

- umowa o pracę na warunkach UK

- ubezpieczenie i inne świadczenia wynikające z umowy o prace na terenie UK

w tym , urlop 28 dni

- czas pracy: 40,0 godz/ tydzień

- możliwość pracy w nadgodzinach

- wynagrodzenie: 11,0 - 14,0 GBP brutto/godz

Firma organizuje  zakwaterowanie

Prosimy o CV w j angielskim oraz załączenie klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Anglia
  • Data wystawienia: 06.03.2019
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 12 - 14 £
  • Numer referencyjny: As/02/03/19
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe