Lakiernik samochodowy

Agencja Pracy Socpol jest agencją pośrednictwa pracy( cert. 15794)
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nurnberg

Obowiązki:

- Przygotowanie poszczególnych elementów karoserii, a następnie pokrywanie ich różnymi rodzajami lakierów, malowanie natryskowe samochodów.
- Naprawianie ubytków w lakierze, szpachlowanie, szlifowanie,
- Przygotowywanie podkładów i farb.

Wymagania:

- Min. 4 lata doświadczenia jako lakiernik samochodowy,
- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dokładność,
- komunikatywna znajomość  niemieckiego lub angielskiego
- Własny samochód do wyjazdu ,

Oferta pracodawcy:

- umowa na warunkach holenderskich,

- wynagrodzenie: 475,0 Euro netto/tydzień (przy 40 h pracy tygodniowo),

- możliwość nadgodzin,

- zorganizowane i opłacone zakwaterowanie.

Prosimy o CV w j angielskim lub niemieckim  oraz  zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 10.04.2018
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: D02/02/18
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Średnie zawodowe