Lakiernik samochodowy

Agencja Pracy Socpol  Jobs (cert. 15794) poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Dierdorf k. Koblencji

Obowiązki:

- Przygotowanie poszczególnych elementów karoserii, a następnie pokrywanie ich różnymi rodzajami lakierów, malowanie natryskowe pojazdów
- Naprawianie ubytków w lakierze, szpachlowanie, szlifowanie,
- Przygotowywanie podkładów i farb

Wymagania:

- Min. 3 lata doświadczenia jako lakiernik samochodowy,
- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dokładność,
- komunikatywna znajomość  niemieckiego

Oferta pracodawcy:

- umowa na warunkach niemieckich

- wynagrodzenie: 14,0 Euro brutto/ godz + 40,0 Euro diety netto/ dzień pracy

- możliwość nadgodzin,

- zorganizowane zakwaterowanie.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 02.11.2019
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: tk/04/11/19
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe