Laminiarz

Agencja Pracy Socpol- Jobs (cert.15794) jest agencją pośrednictwa pracy.
Obecnie dla partnera z Anglii poszukujemy pracowników na stanowisko:

Laminiarz

miejsce pracy: Hull

Wymagane:

min. podstawowa znajomość języka angielskiego
– doświadczenie min. 1 rok

Zadania:

–  ręczne wykonywanie różnych elementów ( części wyposażenia domów)

Oferta:

umowę na czas nieokreślony , na angielskich warunkach,
– wynagrodzenie w okresie próbnym : 9,0 GBP/h  (w okresie próbnym)

normowany czas pracy : 40 h/ tydzień

- możliwość pracy w nadgodzinach
– organizacja zakwaterowania

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem,
w j angielskim z dobrze rozpisanym doświadczeniem zawodowym.

Prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Anglia
  • Data wystawienia: 10.04.2018
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe