Laminiarz (Anglia)

Agencja Pracy Socpol- Jobs (cert.15794)jest agencją pośrednictwa pracy.
Obecnie dla partnera z Anglii poszukujemy pracownika na stanowisko:

Laminiarz

miejsce pracy: Bridgwater

Praca od zaraz

Wymagania:

– min. podstawowa znajomość języka angielskiego
– doświadczenie min. 1 rok

Zadania:

– praca na stanowisku laminiarz

Oferta:

– umowę na czas nieokreślony , na angielskich warunkach,
– wynagrodzenie w okresie próbnym : 9,0 – 10,0 GBP/h

– normowany czas pracy : 40 h/ tydzień, możliwość pracy w nadgodzinach
– organizacja zakwaterowania

Informacje dodatkowe:

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Anglia
  • Data wystawienia: 29.05.2018
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe