LAMINIARZ

Agencja Pracy Socpol jest agencją pośrednictwa pracy (cert. 15794)o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy
pracownika na stanowisko:

LAMINIARZ

OBOWIĄZKI:

– produkcja wirników do wiatraków z włókien szklanych

– szlifowanie, szpachlowanie elementów

WYMAGANIA:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

– doświadczenie w pracy na stanowisku laminatora ( praca z żywicą poliestrowa i epoksydową ),

– prawo jazdy kat. B i samochód ( konieczne)

Oferujemy:

– umowę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunakch,

– stawkę godzinową: 10,01 Euro brutto /h,

– dzienną dietę w wysokości 44 Euro

– organizację  zakwaterowania

Wszystkie chętne osoby prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim z załączeniem klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 16.03.2017
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: TK03/03/17
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe