Laminiarz (Niemcy)

Agencja Pracy Socpol-Jobs jest agencją pośrednictwa pracy ( cert. 15794)

Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:

LAMINIARZ

Miejsce pracy:  Hanover, Rostock, Nordhausen

Wymagania

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
– doświadczenie w pracy na stanowisku laminatora
– prawo jazdy kat. B i samochód ( konieczne)

Obowiązki

– Rostock -,Laminowanie skrzydeł do wiatraków., wynagrodzenie: 11,43 € brutto + 24 dziennej diety

– Hanover –   wynagrodzenie :9,50 € brutto  + 44 € dziennej diety

– Nordhausen – (odlewanie i wykładanie form, obróbka, szlifowanie i polerowanie)). Wynagrodzenie: 10 € brutto + 44 € dziennej diety (po szkoleniu 11 € + 44 €). Stawka do negocjacji w zwyż

Oferujemy

– umowę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach,
– długotrwałą współpracę
– zapewnione zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 23.06.2017
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe