Majster - cieśla szalunkowy

Agencja Pracy Socpol - Jobs (cert. 15794) oferuje pracę  na stanowisku:

Majster -  cieśla szalunkowy

Miejsce pracy – Frankfurt

Wymagane:

-  doświadczenie  w zarządzaniu zespołami pracowników

- min. 5 letnie doświadczenie jako cieśla szalunkowy

- dobra znajomość rysunku technicznego

- znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie  (min B1)

- prawo jazdy i własny samochód

Obowiązki:

– zarządzanie i organizacja pracy zespołami cieśli

Oferta:

– umowa na warunkach holenderskich

– wynagrodzenie: 650,0 -  700,0 Euro netto/ tydzień (przy 40,0 rbg)

– pracodawca organizuje i opłaca  zakwaterowanie

Prosimy o  CV w j angielskim oraz zawarcie w swojej aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs jako administratora danych osobowych ,  zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 27.10.2019
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: D/07/10/19
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe