Malarz budowlany- - Pracownik robót wykończeniowych (Austria)

Agencja Pracy Socpol Jobs (cert. 15794) dla austriackiego pracodawcy poszukuje pracownika na stanowisko:

Malarz budowlany- - Pracownik robót wykończeniowych

miejsce pracy: Salzburg, Austria

Zadania:

Malowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynku

Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych

Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie

Ocieplanie budynków

Wymagane:

- Ukończony zawód malarz , pracownik robót wykończeniowych, udokumentowany świadectwem (szkola zawodowa, czeladnik albo mistrz)

- Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe

- Konieczna komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Praca jest na stałe, bezpośrednio w austrjackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach malarsko / tynkarskich

- Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

- Stawka godzinna brutto: od 14,20 euro (podwyżka w zależności od kwalifikacji)

- Wypłata wszystkich godzin

- Zarobek miesięczny netto ok. 1900 bis 2300 euro

+13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna)

- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 150 euro miesięcznie

- Praca na pełny etat, od poniedziałku do soboty, ok. 170 do 220 godz. miesięcznie

- Praca możliwa w systemie 20 do 24 dni pracy, 10 dni wolne (możliwość zjazdu do Polski)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  w j angielskim lub niemieckim z załączeniem klauzuli:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Austria
  • Data wystawienia: 28.09.2018
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: POL/04/09/18
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe