Mechanik - blacharz samochodów osobowych (panel beater)

Agencja Pracy SOCPOL -JOBS  (cert. 15794) oferuje pracę w Anglii na stanowisku :

Siedziba firmy :Manchester

Zadania:

– wykonywanie prac naprawczych  pojazdów z wykorzystaniem systemów "car-o-liner Jig with a  measuring system car-o-tronic " ( poglądowo na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=76AA4Kc5qZQ)

-  punktowe spawanie Mig/Mag , punktowe  zgrzewanie  elementów

- demontaż , montaż elementów blacharki i mechaniki pojazdowej

Wymagane:

– min 5 letnie  doświadczenie w mechanice lub blacharce  pojazdowej

- dobra znajomość programu i urzadzeń do pomiaru geometrii pojazdu wg. car-o-tronic

– wysoki poziom  wiedzy i kultury technicznej

–  prawo jazdy kat. B

– znajomość j angielskiego na poziomie komunikatywnym (min.  B1)

Firma oferuje:

– umowa o prace na warunkach angielskich na czas nieokreślony

– wynagrodzenie : 12,0 - 15,0 GBP/ godz. brutto

– wymiar czasu pracy : 40 h/ tydzień

- możliwość  nadgodzin

– gwarantowany dostęp do opieki medycznej i świadczeń socjalnych

– urlop 28 dni /rok

Zainteresowane osoby, które spełniają warunki oferty, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem,

w j angielskim z dobrze rozpisanym doświadczeniem zawodowym.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Anglia
  • Data wystawienia: 28.02.2018
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 12 - 15 £
  • Numer referencyjny: as01/03/18
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Średnie zawodowe