Mechanik maszyn i urządzeń ogrodniczych (Berlin)

Agencja Pracy SOCPOL (cert. 15794) oferuje pracę w niemieckiej firmie zajmującej się utrzymaniem terenów zielonych dla:

Mechanik maszyn i urządzeń ogrodniczych

Praca od zaraz

Miejsce pracy : Berlin

Zadania:

- naprawy i konserwacje: kosiarki, traktory, podkaszarki, kosy, nożyce do traw i krzewów, piły łańcuchowe, glebogryzarki, odśnieżarki i zamiatarki, odkurzacze i dmuchawy do liści .

Wymagane:

- wykształcenie o kierunku: mechanik maszyn ogrodniczych, rolniczych lub pokrewnych

- doświadczenie w naprawie i konserwacji

- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność spawania

Firma oferuje:

- umowa o pracę na warunkach niemieckich (pełne świadczenia socjalne)

- wynagrodzenie : 12,0 – 13,0 Euro brutto/godz

- organizacja zakwaterowania (płatne 250,0 Euro/ m-c)

Prosimy o ujęcie w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 24.10.2017
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Pch/04/10/17
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe