Mechanik pojazdów cięzarowych (Anglia)

Agencja Pracy Socpol - Jobs (cert. 15794) jest agencją pośrednictwa pracy
Obecnie dla partnera z Anglii poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik samochodów ciężarowych

w autoryzowanych serwisach :

DAF, SCANIA, MERCEDES, IVECO, MAN, RENAULT, FORD. VOLVO

Miejsce pracy – Anglia Południowa

Wymagane:

- udokumentowane min. 2 letnie doświadczenie w w/w autoryzowanych serwisach

- znajomość programów komputerowych dla diagnostyki i serwisu

- wysoka kultura pracy

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- prawo jazdy kat. C (mile widziane CE)

Obowiązki:

diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych

Oferta:

umowa o pracę na warunkach angielskich

wynagrodzenie:

14,0 £ /godz + dodatek zmianowy: + 3.14 £/godz

Nadgodziny: pon. - pt. : 13,58 £ x 1,5
Nadgodziny : niedz 13,58 £ x 2

Norma czasu pracy: 45 godz/tydz

Wynagrodzenie roczne min. 39,124,80 £

Stawka godzinowa wzrasta o 0,50 £ jeżeli posiadasz MT5 ewent. MT7 lub MT10

osoby posiadające kat. C + E, otrzymają dodatkowo 0,51 £ / godz

- pracodawca organizuje zakwaterowanie

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Anglia
  • Data wystawienia: 19.06.2018
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Re/01/06/18
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Średnie zawodowe