Mechanik samochodowy – blacharz

SOCPOL JOBS  jest agencją pośrednictwa pracy ( cert. 15794)

Oferujemy pracę w zawodzie:

Miejsce pracy: Rotterdam, Holandia

Zadania

– montaż , demontaż części samochodowych

– naprawy w zakresie mechaniki i blacharstwa samochodowego

Wymagane:

– min 4 letnie doświadczenie w warsztacie mechaniki pojazdowej i blacharki

– mile widziane umiejętności spawalnicze

– umiejętności pracy samodzielnej jaki i w grupie

– znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

– umowę o pracę na holenderskich warunkach
– wynagrodzenie : 475 Euro netto tygodniowo

– wymiar czasu pracy : 40 godzin tygodniowo
– zapewnione i opłacone zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: agencja@socpol.pl , z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 10.04.2018
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe