Mechanik samochodowy (Panel Beater )

Agencja Pośrednictwa Pracy  Socpol-Jobs cert. 15794,poszukuje kandydatów  do pracy oferując zatrudnienie w zawodzie:

Miejsce pracy: Irelandia Północna

Zadania

- montaż , demontaż części samochodowych

- drobne naprawy w zakresie mechaniki i blacharstwa samochodowego

Wymagane:

- min 5 letnie doświadczenie w warsztacie mechaniki pojazdowej i blacharki samochód.

- mile widziane wykształcenie kierunkowe

- referencje z miejsca pracy

- znajomość j angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

- umowa o prace na warunkach angielskich na czas nieokreślony

- wynagrodzenie :  12,00  GBP/godz , po  okresie próbnym :15,0 GBP

- gwarantowane nadgodziny

- gwarantowany dostęp do opieki medycznej i świadczeń socjalnych

- urlop 28 dni /rok

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV  w j angielskim z dobrze rozpisanym doświadczeniem zawodowym oraz umieszczenie proponowanej klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Irlandia
  • Data wystawienia: 27.09.2018
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: as/02/09/18
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe