Monter instalacji sanitarnych

Agencja Pracy Socpol (cert. 5499) jest agencją pośrednictwa pracy o ugruntowanej pozycji na rynku.
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca zrozumienie poleceń oraz komunikowanie się z przełożonym),
– doświadczenie na w/w stanowisku,
– własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt),
– wykształcenie kierunkowe lub techniczne.

Obowiązki :
– montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych.

Oferujemy:
– umowę o prace na niemieckich warunkach,
– pełny pakiet socjalny,
– atrakcyjne wynagrodzenie 12€/h brutto plus 2€/h netto,
– bezpłatne zakwaterowanie,

– bon na paliwo 44€ ( po przepracowaniu każdego miesiąca).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w j niemieckim  z załączeniem klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 12.02.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: az01/02/17
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe